Hodowla Kotów Rasy Maine Coon Arabicoon.PL
zdjeciezdjecieHodowla kotów rasy Maine Coon
ARABICOON*PL
zdjecie
Hodowla kotów rasy Maine Coon
O nas
Związek : Śląski Klub Miłośników Kotów Rasowych w Katowicach
Rok założenia hodowli : 2007

Hodowla ARABICOON to mała domowa hodowla kotów rasy maine coon, mieszcząca się w Dąbrowie Górniczej. Jest ona zarejestrowana w Śląskim Klubie Miłośników Kotów Rasowych w Katowicach należącym do FIFe.

Cała nasza rodzina od zawsze jest miłośnikiem i pasjonatem kotów. Będąc z wizytą u naszych znajomych, którzy zajmują się hodowlą maine coonów, zauroczyliśmy się tymi wyjątkowymi rysiami. Wkrótce przyszły na świat prześliczne kociaki, a wśród nich koteczka imieniem Arabeska. Wiosną 2006 roku trafiła do naszego domu i wtedy rozpoczął się nowy rozdział w naszym życiu. Cała rodzina oszalała na punkcie Ary.

Jesienią 2006 roku pojechaliśmy na wystawę kotów rasowych do Lublina. Nie zabraliśmy ze sobą Ary, chcieliśmy tylko zobaczyć jak wygląda taka profesjonalna impreza i oczywiście podziwiać koty. Po tej wizycie już wiedzieliśmy, że chcemy hodować maine coony.

W maju 2007 r. do naszej rodzinki dołączył rudy kocurek Ramzes, a w grudniu kotka Elza. I takim sposobem hodowla rozrosła się. W grudniu 2009 do kociej ferajny dołączyła kotka Ukulele. W 2013 roku postanowiliśmy zostawić z miotu I dwie kotki Ismenkę i Igę. Wiosną następnego roku dołączył do nas kocurek Cody. Takim sposobem zrobiła się spora gromadka. Niestety z czasem nasze kotki zaczęły się starzeć i niestety już kilka odeszło.

Nasze koty znalazły u nas miłość i troskliwą opiekę. Staramy się zapewnić im najlepsze warunki, mają dużo przestrzeni, olbrzymi taras, dobre jedzonko i opiekę weterynaryjną. Oczekujemy prześlicznych maluszków i życzymy sobie sukcesów na wystawach kotów rasowych.

Copyright by marlena
Untitled Document Hodowla Kotów Rasy Maine Coon Arabicoon.PL